House of Disaster
Het Britse merk House of Disaster werd in 1989 gelanceerd. Het is een heerlijk leuk en eigenzinnig merk, welke je absoluut moet gaan ontdekken!
House of Disaster staat vooral bekend om haar prachtige origami lampen in verschillende dierensoorten. Van stoere dino’s tot schattige konijntjes. Naar bed gaan wordt zo echt een feestje en is een prachtige eyecatcher in elke Kinderkamer! Gebruik ze als nachtlamp of tafellamp.
Allereerst importeerden House of Disaster kleding en accessoires uit Indonesië en China. Toen zij groeiden, gingen ze zich steeds meer richten op eigen designs en al snel ontstond er een eigen originele collectie.
Deze geweldige kinderlampen zijn gewoon net weer even anders dan anders en een echte gave musthave in iedere Babykamer of Kinderkamer. De origamilampen zijn erg leuk om zelf te kopen om het kamertje helemaal af te maken. UIteraard zijn ze ook super om kado te geven.
